Категорія - Керівники | Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Головний водолазний фахівець", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією водолазного фахівця: для магістра - не менше 3 років, спеціаліста - не менше 5 років.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, інструкції, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації водолазних робіт; водолазну справу на рівні водолазного фахівця, експлуатацію водолазного спорядження і устаткування; виконання всіх видів водолазних робіт; основи економіки, організації виробництва й праці та трудового законодавства; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід виконання водолазних робіт; норми і правила охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту під час виконання водолазних робіт.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює загальне керівництво водолазною справою на підприємстві (в організації), яке має у своїх територіальних підрозділах (загонах, групах) водолазних фахівців виходячи з кількості водолазних станцій. Контролює роботу водолазних фахівців, додержання встановлених вимог щодо організації водолазних робіт. Розглядає і узгоджує проекти складних робіт з використанням водолазної праці, інструктивні та інші нормативні документи, які регламентують вимоги безпеки праці водолазів з урахуванням специфічних умов виконуваних робіт. Веде питання, пов'язані з організацією матеріально-технічного постачання водолазних робіт, із забезпеченням ремонту водолазного спорядження і устаткування. Розробляє кваліфікаційні вимоги для водолазів усіх класів класифікації і груп спеціалізації водолазних робіт. Входить до складу Центральної водолазної кваліфікаційної комісії (ЦВКК).