Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів
Інструкція для посади "Апаратник приготування парфумерних композицій та рідин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів", що затверджен Державним комітетом України з харчової промисловості 01.01.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника приготування парфумерних композицій та рідин 3 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: технологію та режим приготування композицій, запашників, розчинів, настоїв або парфумерних рідин: способи пофарбування рідин; методику та способи перевірки міцності духів, одеколонів, спирту; методи визначення якості сировини, матеріалів та напівфабрикатів; асортимент, властивості та технічні умови на сировину, матеріали і напівфабрикати; правила приймання і зберігання сировини та норми втрат у процесі виробництва; правила експлуатації машин, апаратів, допоміжного устаткування та комунікацій.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування композицій, запашників, настоїв, розчинів або парфумерних рідин під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Регулює показання контрольно-вимірювальних приладів, результати аналізів температури, тиску, повноти розчинення, якості пофарбування, тривалості вистоювання та інших показників, які забезпечують дотримання технологічного режиму виробництва композицій, запашників, настоїв, розчинів або парфумерних рідин. Перевіряє за допомогою контрольно-вимірювальних приладів міцність духів, одеколонів, спирту. Регулює, згідно з технологічним режимом, процеси дозування і завантаження сировинних композицій у змішувачі та апарати. Регулює роботу механічних мішалок, апаратів щодо розчинення кристалічних речовин, насосів, мережі комунікацій.