Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій V група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електрослюсаря з обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій IV групи кваліфікації - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: призначення і умови застосування переносних контрольних засобів вимірювань та установок для налагодження і випробувань, щитових засобів вимірювань і авторегуляторів; принципові теплові схеми основного і допоміжного устаткування електростанції; технологічний процес виробництва теплової і електричної енергії; будову й принципову схему електронної обчислювальної машини; основи електроніки й електротехніки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить експлуатаційне обслуговування та забезпечує надійну роботу елементів систем контролю і керування: засобів теплової автоматики та теплотехнічних вимірювань (ТАВ), автоматичних приладів і регуляторів, приладів дистанційного керування і обчислювальної техніки (у разі експлуатаційного обслуговування елементів систем контролю і керування на електростанціях із потужністю турбогенератора до 240 тис.кВт.). Здійснює ввімкнення і вимкнення систем контролю і керування. Виявляє і усуває дефекти засобів контролю і керування, що обслуговуються, зі всіма, що мають відношення до них, елементами. Здійснює перемикання в схемах і пристроях ТАВ. Частково настроює авторегулятори. Випробовує технологічні захисти, блокіровки та сигналізацію. Підготовляє робочі місця для проведення ремонтних і налагоджувальних робіт.