Категорія - Професіонали | Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Провідний інженер з льотних випробувань повітряних суден 1 класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та спеціальна підготовка. Стаж роботи за професією провідного інженера з льотних випробувань повітряних суден 2 класу чи провідного інженера з експериментальних робіт і льотних випробувань систем повітряних суден 2 класу - не менше 2 років або в галузі створення авіаційної техніки, її сертифікації чи експлуатації - не менше 3 років. Наявність відповідного допуску для участі в польотах.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади; нормативно-правові акти урядового органу державного управління цивільної авіації, які регулюють порядок проведення льотних випробувань та обльотів повітряних суден; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з проведення льотних випробувань та обльотів повітряних суден; авіаційну техніку та випробувальне обладнання й правила їх експлуатації; заходи із забезпечення безпеки випробувальних польотів та обльотів; актуальні питання управління, організації праці; основи трудового законодавства.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує, готує та проводить льотні випробування та обльоти повітряних суден, контролює заходи щодо забезпечення безпеки випробувальних польотів та обльотів. Організовує підготовку та затвердження програм льотних випробувань та обльотів, завдань на польоти, звітів за результатами випробувальних польотів та обльотів. Під час виконання польотів забезпечує реєстрацію необхідних параметрів. Організовує взаємодію між учасниками льотних випробувань. Під час виконання випробувальних польотів та обльотів входить до складу льотного екіпажу.