Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Запаювальник ампул 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією запаювальника ампул 2 розряду не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: технологію ампулювання; способи відтягання та запаювання капілярів; будову обладнання, яке застосовується у процесі запаювання; вимоги до запаювання ампул з ниткою кетгуту або хірургічного шовку; основні знання у межах роботи, яка виконується, про бактеріальну засіяність; правила контролювання герметичності запаяних ампул; види браку під час запаювання ампул.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить формування та запаювання ампул з товстостінних пробірок з ниткою кетгуту або хірургічного шовку на напівавтоматах або автоматах. Завантажує приймальний бункер пробірками, вивантажує готові ампули; комплектує ампули за калібром та укладає в дерев'яні ящики. Регулює температурний режим на всіх стадіях механізованого процесу запаювання ампул з медикаментами та вітамінами. Виточує гумки та наклеює їх на "гребінку" під час вакуумного запаювання. Забезпечує стерильні умови роботи. Налагоджує та стежить за станом обладнання. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту. Веде облік роботи запаювальників та оформляє маршрутні листи.
Приклади робіт
Ампулювання розчинів на автоматичній лінії типу АП-25М - обслуговування секції автоматичного запаювання ампул, спостереження та, у разі потреби, регулювання роботи всієї лінії.