Категорія - Керівники | Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник воєнізованої охорони", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта у галузі управління і забезпечення авіаційної безпеки. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня в галузі забезпечення авіаційної безпеки не менше 3 років.
Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України, укази Президента України, постанови Кабінету міністрів України, організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, власні нормативні документи підприємства, правила, стандарти та рекомендації міжнародних організацій цивільної авіації щодо забезпечення належного захисту діяльності підприємства від актів незаконного втручання та інших протиправних посягань; засоби і способи врегулювання кризових ситуацій, планування заходів щодо запобігання і локалізації негативних проявів, що впливають на безпеку цивільної авіації; принципи взаємодії і розмежування повноважень заінтересованих міністерств та відомств, причетних до забезпечення безпеки на транспорті; правила і методику проведення службових розслідувань; норми охорони праці; основи менеджменту у сфері управління діяльністю авіаційних підприємств; основи права та законодавства про працю, напрями підвищення моральних і ділових якостей авіаперсоналу, зайнятого у сфері забезпечення авіаційної безпеки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує комплекс заходів, спрямованих на захист діяльності аеропорту від актів незаконного втручання, терористичних, диверсійних та інших протиправних посягань на його нормальну діяльність. Підтримує і удосконалює системи охорони та захисту повітряних суден, об'єктів радіонавігації, зв'язку, життєзабезпечення. Планує основні перспективні та річні заходи у обсязі виконання вимог програми безпеки аеропорту. Здійснює аналіз стану авіаційної безпеки, проведення огляду уразливих точок. Здійснює контроль за виконанням норм, правил і процедур охорони у підрозділах аеропорту з метою опрацювання превентивних заходів захисту їх діяльності. Координує дії із відповідними підрозділами заінтересованих міністерств та відомств щодо виконання завдань із забезпечення безпеки пасажирів, членів екіпажу та авіаційного персоналу у разі створення кризової ситуації. Взаємодіє в опрацюванні спеціальних планів запобігання та локалізації протиправних посягань із силовими підрозділами відповідних відомств. Організовує і проводить навчання та інструктажі з питань дотримання вимог та стандартів у сфері забезпечення авіаційної безпеки з авіаційним персоналом. Проводить службові розслідування щодо порушення вимог авіаційної безпеки персоналом аеропорту іншими фізичними та юридичними особами.