Категорія - Робітники | Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Слюсар з ремонту рухомого складу 8-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з ремонту рухомого складу 7 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: конструкцію всіх типів і серій локомотивів і вагонів, які експлуатуються; схеми і системи взаємодії вузлів устаткування, тягового рухомого складу, агрегатів і установок; прилади, стенди для діагностування, ремонту і випробувань; способи перевірки агрегату на вібрацію.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує комплексне регулювання, центрування, балансування і обкатування на стенді особливо складного та унікального устаткування. Діагностує системи устаткування. Притирає призонні колісні пари з забезпеченням мікронних допусків. Настроює і випробовує блоки електронного устаткування, випробовує тяговий рухомий склад під навантаженням після ремонту та під контактним проводом.
Приклади робіт
Апаратура паливна - випробування при працюючому дизелі та регулювання. Блок дизеля тепловоза - виправлення постілей корінних підшипників з підганянням по технологічному валу та шабруванням. Електронні прилади засобів збирання і регістрації контрольних даних СНІП - випробування і регулювання на стенді. Повітророзподільники пневматичні, електропневматичні - приймання, регулювання, випробування на стенді. Редуктор гідромеханічний - центрування. Системи газорозподільні - перевірка і регулювання. Установки дизель-генераторні тепловозів, дизель-поїздів, рефрижераторного вагону - діагностування, випробування, ремонт і регулювання автоматичного захисту дизель генератора.