Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер оперативно-виїзної бригади IV група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера оперативно-виїзної бригади III групи кваліфікації - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, що обслуговується; схеми оперативного струму й електромагнітної блокіровки ПС і розподільних пунктів, що обслуговуються; призначення і зони дії релейних захистів; правила оперативного обслуговування пристроїв автоматики і телемеханіки; терміни випробовувань захисних засобів і пристроїв; основи електротехніки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює оперативне та технічне обслуговування підстанцій напругою 35 кВ III ступеня складності або устаткування розподільних мереж 35 кВ II ступеня складності без ПС. Здійснює режимні оперативні перемикання в розподільних пристроях і в розподільних мережах, оперативні перемикання під час ліквідації аварій. Проводить огляд устаткування. Визначає місця і ліквідує пошкодження на устаткуванні розподільних мереж. Проводить: випробування кабелів 6 - 10 кВ покажчиком пошкодження мережі (ППМ); вимірювання опору ізоляції устаткування 6 - 10 кВ і 0,4 кВ; фазування кабелів усунення пошкоджень на лініях, зокрема, підняття обривів, відшукання "землі" в мережах 6 - 10 кВ; підготовку робочих місць; допуск робітників до роботи, нагляд за їхньою роботою, приймання робочих місць після закінчення робіт.