Категорія - Технічні службовці | Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Монтажник позитива III категорія", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.
Знає та застосовує у діяльності: правила поводження з плівкою; техніку склеювання; правила роботи на пресі, синхронізаторі, монтажному і звукомонтажному столі, розшифрувальнику; призначення магнітика; способи розмагнічування інструменту; процес підготування і оброблення синхронного і німого матеріалів до монтажу; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розроблює позитивний матеріал (зображення і фонограма) за сценарними номерами. Підбирає позитивний матеріал за сценарієм. Склеює позитив для відбору дублів. Відбирає дублі для монтажу. Розбирає і систематизує дублі і зрізки (за планами, епізодами і сценами). Робить розмітку зображення і фонограми для підготовки до монтажу. Синхронізує матеріал за хлопавками і розміткою зображення з магнітною фонограмою синхронними мітками. Підбирає синхронності на звукомонтажному столі. Підготовлює магнітні фонограми для копіювання і встановлення магнітиків для механічної розмітки. Підготовлює кільця для тонування. Обслуговує тонування під час мовного, музичного, шумового озвучення (веде запис на тонуванні з відбору дублів, склеює кільця тощо), обслуговує укладання тексту. Переносить коробки з плівкою між монтажними кімнатами і апаратними при перегляді матеріалу на екрані і при тонувальних роботах. Проводить роботи як монтажник позитива не менше, ніж у двох умовних повнометражних фільмах.