Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Укладальник продуктів консервування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника продуктів консервування 2 розряду не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: вимоги до якості закладуваної в банки продукції; правила підбирання напівфабрикатів; правила рядкового, фасонного та інших видів складного укладання; правила зважування; будову набивальної машини, способи її експлуатації й усунення дрібних дефектів; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить фігурне й рядкове укладання вручну сардин, шпротів, крабового м'яса, кільки, корюшки та іншої дрібної риби, язиків, сосисок, фрикадельок, овочів та інших поштучних напівфабрикатів, нарізаного скибочками сала, бекону, язика, овочів та інших напівфабрикатів, шинки і птиці (тушок, четвертинок) у металеві і скляні банки з підбиранням напівфабрикатів за розмірами і видом. Зважує напівфабрикати і готову продукцію, закладає спеції, прянощі, бульйони, приправи та інші компоненти в банки. При виробництві пастеризованих консервів - укладає м'ясосировину (без кісток) у форму, пресує продукцію в формі, підпресовує після варіння, виймає з форми після охолодження, обрізує, зачищає і укладає у фігурні банки з доведенням маси продукції до необхідної за інструкцією або в дрібну металеву тару. При виробництві консервів із суцільних тушок птиці - провадить спеціальне (перед бланшуванням) формування тушок для надання товарного вигляду і зручного укладання в банки. Укладає рибу на набивальній машині. Регулює дозування солі, набиває в банки напівфабрикат, усуває дрібні несправності в роботі устаткування. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.