Категорія - Робітники | Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст потоково-механізованих цигарково-сигаретних ліній та машин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста потоково-механізованих цигарково-сигаретних ліній та машин 3 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: правила і порядок виконання операцій з обслуговування всіх систем машин, що входять до складу цигаркових, сигаретних ліній, агрегатів; технологію виготовлення цигарок і сигарет, укладання їх в пачки або коробки і тару; норми витрат сировини і матеріалів на одиницю готової продукції; причини, які викликають зупинку машин, способи їх усунення; будову, призначення і взаємодію основних вузлів усіх систем машин, які входять до складу лінії або агрегата; будову, розташування і призначення табло, пультів та індикаторів систем пневматичного завантаження тютюну, приладів автоматики цигаркових і сигаретних ліній, правила користування ними.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення й укладання в пачки або коробки цигарок, сигарет без фільтру, сигарет з фільтром на потоково-механізованих цигаркових або сигаретних лініях і агрегатах. Контролює роботу системи пневматичного завантаження тютюном цигаркових або сигаретних ліній, агрегатів. Відбирає зразки продукції для проведення перевірки якості через відповідний проміжок часу. Усуває несправності в роботі машин, які входять до складу лінії або агрегатів, регулює їх роботу. Відстежує і контролює масу цигарок і сигарет. Маркує упаковану продукцію. Зважує брак, жилку після закінчення зміни. Веде облік виробленої готової продукції і браку.