Категорія - Професіонали | Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Керівник художній театрально-видовищного підприємства", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи не менше 5 років.
Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; найважливіші культурно-мистецькі досягнення; методологію творчого процесу; основи сценічного оформлення, режисури, вокальної, хореографічної, акторської та музично-виконавської майстерності; досвід роботи вітчизняних і світових закладів культури; класичний і сучасний репертуар; основи організації праці та управління, авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує весь комплекс творчої та виробничої діяльності театрально-видовищного підприємства. Визначає загальну художньо-творчу концепцію, перспективи творчої діяльності у загальній державній культурній політиці. Формує репертуарні плани, визначає терміни їх виконання і контролює їх дотримання. Несе відповідальність за творчі та економічні результати роботи театрально-видовищного підприємства. Забезпечує художню якість поточного репертуару, що сприяє формуванню та задоволенню потреб населення у сценічному та музичному мистецтві. Залучає до творчої співпраці провідних майстрів, веде роботу з композиторами, літераторами із створення нових музичних і літературних творів, підтримує постійний зв'язок із творчими спілками, засобами масової інформації. Забезпечує кваліфіковане комплектування та використання творчих кадрів. Проводить виховну роботу, визначає систему, форми і порядок підвищення професійної кваліфікації творчих працівників. Контролює творчу і трудову дисципліну художньо-артистичного персоналу, вносить пропозиції щодо тарифікації артистів, заохочень та накладання дисциплінарних стягнень.