Категорія - Робітники | Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст шеретувальних установок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста шеретувальних установок 3 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: схему лущильного відділення; будову і правила експлуатації лущильного, шліфувального і полірувального устаткування; властивості сировини, яка надходить на обробку; вимоги до якості зерна, бобових культур і технічні умови на готову продукцію; норми питомих навантажень, виходу і якості круп'яної сировини і крупи; способи відновлення і ремонту абразивної робочої поверхні.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес провіювання, дроблення, шліфування, плющення і полірування зерна, крупи, насіння бобових і олійних культур на машинах і механізмах різних конструкцій на круп'яних заводах із продуктивністю до 80 т/добу. Веде процес обробки зерна на лущильних машинах на заводах із продуктивністю понад 80 т/добу. Контролює якість лущення продуктів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і даними лабораторних аналізів. Запобігає втратам кондиційного зерна. Перековує (насікає) робочі валки вальцедекових верстатів, барабанів і дисків, голандер, посадів і оббивалок. Налагоджує роботу шеретувально-віяльного, шліфувально-полірувального та іншого устаткування, а також транспортуючих пристроїв.