Категорія - Керівники | Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник лабораторії центральної виробничої теплоелектротехнічної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 3 років.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з обслуговування, ремонту та налагодження теплосилового та енергетичного обладнання, КВП та засобів автоматики і телемеханіки; обладнання лабораторії, принципи його роботи та правила експлуатації; перспективи технічного розвитку підприємства; методи та організацію проведення науково-дослідних робіт; стандарти, технічні умови, методи та інструкції з лабораторного обслуговування виробництва; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує і проводить науково-дослідні та експериментальні роботи з удосконалення теплосилового та енергетичного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів (КВП) та засобів автоматики і телемеханіки, які встановлені на компресорних станціях (КС), газорозподільчих станціях (ГРС) та інших об'єктах магістральних газопроводів, а також їх налагодження та обслуговування. Керує роботою з розроблення нових та удосконалення існуючих методів обслуговування та контролю і надає допомогу в їх впровадженні у виробництво. Вживає заходів щодо зменшення трудовитрат під час проведення робіт з обслуговування та налагоджування теплосилового і енергетичного обладнання. Бере участь у впровадженні нової техніки та проведенні комплексу заходів, які забезпечують безаварійну і економічну експлуатацію основного і допоміжного обладнання, КВПіА та засобів електрохімзахисту. Проводить розроблення заходів з раціональної організації ремонту обладнання, діагностики і дефектоскопії обладнання КС та лінійної частини газопроводу та налагодження засобів КВПіА, обліку витрат і якості газу, нормування матеріалів і теплоенергоресурсів, обліку та підготовки для використання інформації. Здійснює контроль за станом лабораторного обладнання та робочих місць працівників лабораторії і вживає заходів щодо усунення допущених недоліків. Організовує вивчення передового вітчизняного та зарубіжного досвіду у галузі автоматики і телемеханіки. Проводить технічну підготовку персоналу. Керує працівниками лабораторії.