Категорія - Керівники | Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Начальник установки з підготовки нафти і газу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 4 років.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності установки; технічну схему установки, схеми постачання установки водою, електроенергією, парою, повітрям; схему виробничої каналізації; контрольно-вимірювальні прилади, принципи роботи автоматики і системи захисту устаткування; правила експлуатації устаткування; комунікації установки; технологію підготовки нафти, газу, газового конденсату, технологічний режим і технологічну карту установки; характеристики, властивості сировини і продукції та їх стандарти; передовий вітчизняний і світовий досвід з проведення бурових робіт; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; порядок розроблення виробничих завдань; законодавство про охорону надр і навколишнього середовища; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничою діяльністю установки. Забезпечує виконання завдань з видобутку нафти, газу, газового конденсату, роботу установки нафтових, газових і газоконденсатних свердловин та інших виробничих об'єктів у суворій відповідності до встановлених технологічних режимів і правил технічної експлуатації. Визначає обсяги ремонтних робіт. Бере участь у складанні графіків і дефектних відомостей на проведення капітального та інших видів ремонтів і контролює їх виконання. Забезпечує підготовку устаткування до ремонту, правильне і своєчасне оформлення первинної документації з обліку робочого часу, виробітку і впровадження заходів щодо організації праці та підвищення якості продукції, що випускається, аналізує результати виробничої діяльності. Контролює дотримання робітниками правил безпечного ведення робіт. Контролює витрати сировини, матеріалів і газу на власні потреби. Здійснює виконання заходів з охорони навколишнього середовища. Забезпечує ведення встановленої технічної документації. Керує працівниками установки.