Категорія - Робітники | Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів 4 розряду не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: будову, кінематичні схеми та конструкцію різних типів установок, верстатів, автоматів, автоматичних ліній, взаємодію їх вузлів та механізмів; розрахунки навивання основ згідно з щільністю та шириною сітки; процес навивання, пробирання основ та ткацтво; конструкцію спіралей та ножів автоматів залежно від розміру комірок сітки; правила доведення спеціального різального інструменту; розміри та сорти дроту і готової продукції; основи механіки, гідравліки, електротехніки, правила настроювання та регулювання контрольно-вимірювального інструменту.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює звивальні установки та металоткацькі верстати шириною від 2,5 до 5 м, що виготовляють одинарні, комбіновані, кручені та підкладочні сітки, а також одинарні сітки N 24-36 на верстатах шириною 2 м; різних типів та конструкцій плетільних автоматів для плетіння металевих сіток і верстати-автомати для навивання та закручування пружинних шайб і колючого дроту з підбиранням та встановленням пристроїв та інструментів; автоматичні лінії для виготовлення елементів та складання привідних, вантажних, пиляльних і тягових ланцюгів. Стежить за роботою устаткування. Виконує розрахунки, зв'язані з налагодженням автоматів. Виконує дрібний ремонт машин, установок, верстатів, автоматів, пресів, що обслуговуються. Підбирає інструмент та пристрої за технологічною картою.