Категорія - Робітники | Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Водій тролейбуса 2-го класу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією водія тролейбуса 4 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип дії механічного, пневматичного та електричного обладнання тролейбусів, що експлуатуються у даному господарстві; характер можливих несправностей тролейбусів; профіль та особливості маршруту, що обслуговується; Правила дорожнього руху, технічної експлуатації і користування тролейбусами; правила експлуатації шин; існуючі форми проїзних квитків; особливості водіння тролейбусів в осінньо-зимовий період; порядок роботи у разі безкондукторного обслуговування; правила користування радіоустановкою і компостерами; періодичність оглядів і ремонтів тролейбусів; правила користування приладами, інструментом і спецобладнанням для проведення оглядів і ремонтів тролейбуса, правила спілкування з пасажирами.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує тролейбусами усіх типів, що експлуатуються в даному господарстві, з додержанням розкладу і правил безпеки руху на лінії і в депо. Усуває несправності, які виникли під час роботи на лінії і не потребують розбирання механізмів. Застосовує спеціальний інструмент і обладнання під час оглядів та ремонтів тролейбуса.