Категорія - Робітники | Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора технологічного устаткування у спорудах захищеного ґрунту 4 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості та схему налагодження основного і допоміжного обладнання систем опалення, вентиляції, поливання, дренажу, стерилізації, підживлення і оброблення отрутохімікатами; будову механізмів автоматичного регулювання технологічних режимів, правила налагодження і регулювання контрольно-вимірювальних приладів; способи раціонального регулювання технологічних режимів; будову і принцип роботи водогрійних і парових котлів різних систем; експлуатаційні характеристики котельні, обладнання та механізмів.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує тепличні блоки площею 9 і більше гектарів, що отримують теплову енергію зі сторони, і мають систему автоматичного регулювання технологічних режимів або тепличних блоків від 3 до 6 гектарів за наявності вбудованих автоматизованих котелень з водогрійними і паровими котлами сумарною продуктивністю понад 20 до 40 Гкал/г з автоматичним регулюванням технологічних режимів. Здійснює профілактичний огляд котлів, їх допоміжних механізмів і контрольно-вимірювальних приладів. Приймає котли і їх допоміжні механізми з ремонту і готує їх до роботи. Налагоджує основне і допоміжне технологічне обладнання. Приймає з ремонту технологічне обладнання і механізми систем автоматичного регулювання технологічних режимів в теплицях.