Категорія - Робітники | Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний механік з радіоустаткування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією авіаційного механіка з радіоустаткування 2 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: основні нормативні акти з радіотехніки, електроніки та радіолокації, загальні знання про повітряні судна, що обслуговуються; правила технічної експлуатації, регламенти і технологію технічного обслуговування радіоустаткування, функціональні та фідерні схеми радіоустаткування повітряних суден, що обслуговуються; призначення, будову та принцип роботи різних приладів, технологію монтажу і демонтажу радіоустаткування; можливі несправності, способи їх виявлення та усунення; правила збереження і консервації устаткування; призначення і принцип дії перевірних стендів, установок і контрольно-вимірювальної апаратури; агрегати, деталі та матеріали, які застосовуються під час технічного обслуговування, їх призначення і маркування.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує технічне обслуговування під керівництвом робітника вищої кваліфікації радіоустаткування повітряних суден за всіма видами регламентних робіт. Перевіряє монтаж, надійність кріплення радіоустаткування; замінює аварійну радіостанцію, диполі, антени прийомопередавача та інші нескладні прилади. Перевіряє під струмом працездатність простих приладів. Виконує перепаювання штепсельних рознімань, відповідно до фідерної схеми. Виявляє та усуває прості несправності радіоустаткування на авіаційній техніці, що обслуговується.