Категорія - Керівники | Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник установки стабілізації конденсату", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 3 років.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності цеху; технічні вимоги до якості продукції, технології переробки конденсату і нафти; обладнання цеху і правила його експлуатації; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю установки. Забезпечує виконання планових завдань, ритмічний випуск продукції високої якості, своєчасне відвантаження продукції. Здійснює контроль за правильним веденням технологічного процесу, установлених режимів роботи. Забезпечує технічно правильну експлуатацію технологічного обладнання, насосів, комунікацій і допоміжного обладнання. Бере участь у складанні графіків поточних і капітальних ремонтів та контролює їх виконання. Організовує виконання заходів щодо зниження втрат газового конденсату, економних витрат реагентів, електроенергії, матеріалів. Здійснює контроль за станом обладнання, механізмів. Контролює проведення гідравлічних випробувань технологічного обладнання. Організовує складання заявок на необхідну апаратуру, запасні частини, матеріали, обладнання, засоби автоматизації. Бере участь у впровадженні та освоєнні нової техніки. Координує роботу майстрів і бригад. Бере участь у розслідуванні аварій, нещасних випадків і у розробленні заходів щодо запобігання їм. Контролює виконання робіт з охорони навколишнього середовища. Проводить технічну підготовку персоналу. Здійснює контроль за веденням технічної документації.