Категорія - Керівники | Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник автомобільної газонаповнювальної компресорної станції", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 5 років. Повинен мати допуск V групи з електробезпеки.
Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження, методичні, нормативні та інші матеріали, які стосуються експлуатації АГНКС; будову обладнання АГНКС; правила експлуатації АГНКС; економіку, організацію виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; основи законодавства з охорони навколишнього середовища; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю АГНКС. Організовує систематичний облік кількості природного газу, який одержується та реалізується за встановленими документами. Здійснює контроль за додержанням норм та правил заповнення балонів стиснутим газом. Організовує безпечне ведення технологічного процесу. Керує вогневими роботами, що проводяться на станції. Контролює складання заявок на обладнання, запасні частини, матеріали, реагенти, інструмент, контрольно-вимірювальні прилади та автоматику, які необхідні для забезпечення роботи станції. Організовує нагляд за безпечним станом робочих місць, вживає необхідних заходів щодо охорони праці, виробничої санітарії. Розробляє організаційно-технічні заходи, графіки планово-запобіжного ремонту основного і допоміжного обладнання, огляду та випробування посудин, які працюють під тиском. Організовує складання звітів про роботу обладнання за встановленою формою. Забезпечує виконання завдань з заправлення автомобілів, які працюють на стиснутому природному газі, координує роботу змінних майстрів. Сприяє впровадженню нової техніки, автоматизації технологічного процесу. Приймає з ремонту технологічне та допоміжне обладнання; проводить оцінку якості ремонту, який виконується підрядними організаціями. Забезпечує додержання норм витрат матеріалів, паливно-енергетичних ресурсів, мастил, реагентів тощо. Організовує своєчасне навчання, проведення інструктажів та перевірку знань з охорони праці. Проводить технічну підготовку персоналу. Керує працівниками станції.