Категорія - Робітники | Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Машиніст шприц-машини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Статус документа - 'діючий'. | |
Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста шприц-машини 2 розряду - не менше 1 року.
Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до маси, яка шприцюється; будову, принцип роботи шприц-машини; правила обслуговування механізмів шприц-машини; асортимент, специфікацію та розміри заготовок; правила роботи на підйомно-транспортних механізмах.
Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи середньої складності з шприцювання гумових заготовок або складні роботи з шприцювання гумових заготовок або інших виробів під керівництвом машиніста шприц-машини вищої кваліфікації. Провадить шприцювання гумових шлангів, трубок та шнурів різної конструкції та профілів на шприц-машинах з діаметром черв'яка до 85 мм (окрім особливо відповідальних деталей). Провадить погумування металокорду для знімних протекторних кілець. Готує масу для шприцювання (нагрівання). Підносить та завантажує шприц-машину масою. Регулює температурний режим. Знімає вироби. Передає вироби на подальші технологічні операції. Чистить та змазує механізми. При наявності автомата-дозатора (виробництво штампованих калош) регулює роботу автомата та стежить за роботою діючого синхронно з дозатором відбірного транспортера.
Приклади робіт
Прокладки для вулканізаторів, ебонітові палки, лужні трубки, секторні та кільцеві варильні камери - шприцювання.